54 Hole Championship
Men
Scratch
1st Robert PAYNE Duntryleague 112
2nd Todd Le GRANDE Penrith 94
3rd Charlie KAENLER Lynwood 93
Division 1 Stableford
1st Jason WOODWARD Orchard Hills 114
2nd Chris EVERS Stonecutter’s Ridge 102
3rd Trevor AMERY Castle Hill 101c/b
Division 2 Stableford
1st Les JEFFREE Orchard Hills 111
2nd Richard BALE Wentworth 105
3rd Kim MAKAROFF Ex-Services 105
Division 3 Stableford
1st Dennis MEYER Cromer 112
2nd Les CAIN Tamworth 107
3rd John FEEBREY Tamworth 105
54 Hole Championship
Ladies
Scratch
1st Jan CRICHTON Killara 89
2nd Catherine COATES Lynwood 81
3rd Holly PICKER Cowra 68
Division 1 Stableford
1st Elizabeth CLARK Queanbeyan 103
2nd Beverley LEWIS Northbridge 101
3rd Katrina FERRIS Bathurst 101
Division 2 Stableford
1st Nina DAVIDSON Killara 100
2nd Christine AMERY Lynwood 98
3rd Kim JONES Penrith 97c/b
Day 1 – Duntryleague
Men
Division 1
1st Robert PAYNE Duntryleague 40
2nd Jason WOODWARD Orchard Hills 39
3rd Mark SULLIVAN Charlestown 37c/b
Division 2
1st Kim MAKAROFF Ex-Services 37
2nd Angus McKERCHAR Yowani 36
3rd Keith WALLACE Gungahlin Lakes 36c/b
Division 3
1st Dennis MEYER Cromer 44
2nd John McDONELL Wentworth 38
3rd Craig SHAW Orchard Hills 37C/B
NTP’s
Les SZKIRPAN Stone Cutters
Geoff SMITH Wentworth
Barry RHODES Wentworth
Dennis MEYER Cromer
Ladies
Division 1
1st Liz CLARK Queanbeyan 36
2nd Leigh GILBERT Camden Lakeside 34
3rd Holly PICKER Cowra 33
Division 2
1st Carmen PLATT Bankstown 36
2nd Debra JENNENS Cromer 35
3rd Nena DAVIDSON Clifton Springs 35
NTP’s
Margaret HOBBY Ex-Services
Katrina FERRIS Bathurst
Jane JOHNSON Cromer
Lee PICKETT Wentworth
Day 2 – Wentworth
Men
Division 1
1st Trevor AMERY Castle Hill 40
2nd Sandro ROSETTO Duntryleague 40
3rd Jason WOODWARD Orchard Hills 38
Division 2
1st Les JEFFREE Orchard Hills 39
2nd Richard BALE Wentworth 37
3rd Kevin JOHNSON Cromer 36
Division 3
1st Carl AftPETERSEN Duntryleague 36
2nd Craig SHAW Orchard Hills 35
3rd Les CAIN Tamworth 35
NTP’s
Peter BROWN Murrumbidgee
Peter BELL Duntryleague
Kevin JOHNSON Cromer
Denis COLLINS Gungahlin Lakes
Ladies
Division 1
1st Jan CRICHTON Killara 36
2nd Sue HAWKER Northbridge 34
3rd Katrina FERRIS Bathurst 34
Division 2
1st Chris AMERY Lynwood 38
2nd Nina DAVIDSON Killara 35
3rd Jo SANGSTER Ex-Services 33
NTP’s
Jan ROSS Bathurst
Anne HORNE Cromer
Marg PRYCE Ex-Services
Anne HORNE Cromer
Day 3 – OESC Country Club
Men
Division 1
1stNeil SMITHParkwood 39
2ndChris EVERSStonecutter’s Ridge 38
3rdMartin WOODSNyngan 38
Division 2
1stTyrone RUDMANWentworth40
2ndRichard BALEWentworth39
3rdMark MERRYFULStonecutter’s Ridge39
Division 3
1stLes CAINTamworth47
2ndJohn FEEBREYTamworth45
3rdLarry BRITTENQueanbeyan43
NTP’s
 Darren PAYNEHighlands
 Michael BOLANDTamworth
 Nasser ELBAHSASA Taxi GC
 Jim SPLITHOFEx-Services
Ladies
Division 1
1stBeverley LEWISNorthbridge40
2ndJan ROSSBathurst39
3rdAdelle BRIMMERCromer37
Division 2
1stMichelle PAULDuntryleague38
2ndJennie FOGARTYCromer38
3rdJane JOHNSONCromer37
NTP’s
 Not Hit  
 Leigh GILBERTNorthbridge
 Jeanette OECHSLELynwood
 Adelle BRIMMERCromer